Otwarcie spostrzeżeń: A Podsumowanie Popularnego Serwis Pracuje

Biznes książki mogą provide cenny spostrzeżenia i strategie dla osób i organizacje szukam poprawić ich efektywność i osiągnąć swoje cele. Przy tak liczne książek dostępnych na rynku, może być twardy wiedzieć, które warto przeczytać. W tym krótki artykuł, my dostarczymy streszczenia niektórych najbardziej wpływowy i popularny usługa książek, aby pomóc sprawiasz, że poinformujesz wybory o tym, które książki sprawdź i jak zastosować ich lekcje we własnym biznesie lub zawód.

{ pierwszy książką na naszej liście jest „The Lean Startup” autorstwa Erica Riesa. Ta książka dostawy i rama dla konstruowanie udane startupy przez koncentrując się na produkcja minimum wykonalne produkt (MVP) i ciągle testowanie i powtarzanie w oparciu o klient. Ries twierdzi, że standardowy biznes przygotowanie to zazwyczaj nieefektywny dla start-upy, który jest bardziej zwinny metoda jest wymagane, aby {osiągnąć| osiągnąć| osiągnąć sukces. On również podkreśla wartość określanie postęp i zysk z porażki.

{ Kolejny popularny usługa to „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. psychologia w biznesie książka Ta książka to ponadczasowy poradnik, który faktycznie był szeroko czytany i używane w świat biznesu. 7 procedury to: 1) Bądź proaktywny, 2) Rozpocznij od zakończenie na uwadze, 3) Na pierwszym miejscu stawiaj początkowo, 4) Pomyśl o wygranej, 5) Szukaj pierwszy do pojąć, a potem być pojęte, 6) Synergia i 7) Ostrzenie piły. Te praktyki są wskazane do pomagać organizacje i ludzie w końcu będzie bardziej skuteczny i wydajny przez koncentrowanie się na swoich mocnych stronach i współpracując do osiągnięcia typowe cele.

{„Od dobrego do wielkiego” Jima Collinsa to kolejny popularny biznes książka, która oferty spostrzeżeń, jak przejąć firmę od doskonały do wspaniały. Collins i jego zespół naukowcy zbadali 11 firm, który przeszedł z good do doskonały i zdeterminowany typowy cechy, które pozwolił im to zrobić. Te składają się z silnego poczucia funkcja, {skup się na| skoncentrować się na zdyscyplinowanym wykonaniu,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *